

332 ₴
Щипці для завивки волоссяMagio MG-670 — прекрасний помічник, за допомогою них можна зробити веселі, бешкетні, сексуальні та пружні кучері. Ви можете експериментувати до нескінченності, створюючи дивовижні локони за допомогою цих щипців. Адже така зачіска, незалежно від моди, виглядає вигідно, красиво та доречно.
Ця модель оснащена затискачем для фіксації локону, що дає якусь зручність та безпеку. інших підкатегоріях. Керівна поверхня, що щадить, нагрівається швидко і рівномірно, а тому набагато бережніше впливає на поверхня вашого волосся.
Потужність приладу — 32 Вт, що сприяє швидкому нагріванню приладу. Підставка створює додаткову зручність при використанні. Адже коли вона є, рука автоматично опускає. на неї плойку, не доводиться виглядати місце приземлення. Час роботи плойки на волоссі обмежується отриманням бажаного локону, а не тим, куди її поставити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.29 кг |
| Обертання в двох напрямках | Ні |
| Обертання насадки | Ні |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Максимальна температура нагріву | 180 град. |
| Насадка для спіральної завивки | Ні |
| Насадка-щітка | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плаваючі пластини | Ні |
| Пластини для гофрування | Ні |
| Подача пара | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Фіксація пластин | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |