

445 ₴
Плойка MG-701 від Magio— чудовий помічник, за допомогою якого можна зробити веселі, бешкетні, сексуальні та пружні кучерики.
Ви можете експериментувати до нескінченності, створюючи дивовижні локони за допомогою цих щипців. Адже така зачіска, незалежно від моди, виглядає вигідно, красиво та доречно. Ця модель оснащена затискачем для фіксації локона, що дає зручність і безпеку.
Щипці зручні у використанні, вони рекомендовані для самостійного використання в стінах рідного дому, чого не можна сказати про інші підкатегорії. Керамічна поверхня, що щадить, нагрівається швидко і рівномірно, а тому набагато бережніше впливає на поверхню вашого волосся. Потужність приладу — 30 Вт, що сприяє швидкому нагріванню приладу. Щипці з діаметром 19 мм дозволять створити середні, але добре підкручені локони, а також отримати супер об'єм у коренях
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.26 кг |
| Обертання в двох напрямках | Ні |
| Обертання насадки | Ні |
| Час нагрівання до потрібної температури | 120 сек |
| Діаметр щітки | 19 мм |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.72 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Максимальна температура нагріву | 170 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 80 град. |
| Насадка для спіральної завивки | Ні |
| Насадка-щітка | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плаваючі пластини | Ні |
| Пластини для гофрування | Ні |
| Плоскі щипці | Так |
| Подача пара | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Фіксація пластин | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |