







274 ₴
Щипці-плойка для волосся Satori SS-3510-BL є інноваційним продуктом від компанії Satori. Його конусоподібна форма призначена для створення пружних локонів різного діаметра.
Зручність використання полягає в легкому керуванні. Разом із цим приладом ви зможете бути щодня різною, адже підібрати зачіску під настрій, це так властиво всім жінкам.
Максимальна температура нагрівання становить 180 градусів, цього достатньо для створення та фіксації різноманітних локонів. Керамічне покриття плойки не перегріватиме і пересушуватиме волосся.
Характеристики плойки Satori SS-3510-BL:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Satori |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.24 кг |
| Обертання в двох напрямках | Ні |
| Обертання насадки | Ні |
| Час нагрівання до потрібної температури | 120 сек |
| Діаметр щітки | 19 мм |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 80 град. |
| Насадка для спіральної завивки | Ні |
| Насадка-щітка | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плаваючі пластини | Ні |
| Пластини для гофрування | Ні |
| Плоскі щипці | Ні |
| Подача пара | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Фіксація пластин | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |