






3 450 ₴
Електричний лобзик TJS-950 L дає змогу різати пиломатеріали, будівельні та меблеві плити на основі деревини (ДСП, ЦСП тощо), листи та фасонний профіль зі сталі, кольорових металів, пластмаси та інших матеріалів (крім азбестомістких). Завдяки невеликим габаритам і вазі виріб досить мобільний.
У пластиковий корпус лобзика вмонтований колекторний двигун потужністю 950 В. Виріб обладнаний 4-ступеневою системою регулювання маятникового ходу для прискорення процесу розпилювання м'якої деревини та пластику, а також напрямним роликом для зробити чистового або швидкісного розпилювання.
Регулятор-обмежувач частоти ходів штока дає змогу вибрати оптимальну швидкість розпилювання для різних типів матеріалів.
Лазерний покажчик лінії розпилювання допомагає зробити точний прямелевий розріз.
Затискач пиляльного полотна (пілкотримач) гарантує його швидку заміну і робить виконання робіт точним і безпечним.
Базова опора має пластикову накладку, яка полегшує рух по поверхні, і напрямну пластикову вставку для робочої зони.
Особливості моделі:
Характеристики
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Ні |
| Відсік для зберігання пилок | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 150 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 12 мм |