



655 ₴
Зарядний пристрій є частиною лінійки
ONE FOR ALL
Універсальна батарея для більш ніж
40 видів інструментів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 220 В |
| Час зарядки | 1 годин |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.5 кг |