




644 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 1 |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.31 кг |
| Обертання в двох напрямках | Ні |
| Обертання насадки | Ні |
| Час нагрівання до потрібної температури | 180 сек |
| Вибір типу волосся | Ні |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 140 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Насадка-щітка | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плаваючі пластини | Так |
| Пластини для гофрування | Так |
| Подача пара | Ні |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Фіксація пластин | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Щипці для завивки спіральної | Ні |