

315 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.15 кг |
| Обертання в двох напрямках | Ні |
| Обертання насадки | Ні |
| Вибір типу волосся | Ні |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Насадка для спіральної завивки | Ні |
| Насадка-щітка | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плаваючі пластини | Ні |
| Пластини для гофрування | Ні |
| Подача пара | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Фіксація пластин | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Щипці для завивки спіральної | Ні |