



1 540 ₴
Акумуляторний шурупокрут «Vorskla» ПМЗ 12/2 S-LI комплектується в пластиковому кейсі з великим набором інструменту для домашнього застосування. Сучасний дизайн, невеликий вага, ергономіка, автономність дають змогу працювати інструментом тривалий час у важкодоступних місцях. Літій-йонний акумулятор на 12 V, ємністю 1.5 A/год, ховається в нижньому відсіку ручки та надійно фіксується двома засувками. Для заряду батареї в комплекті є зарядний пристрій з індикаторною підсвіткою, час заряджання становить одну годину. Для робіт у затемнених місцях, у корпусі інструмента вбудована LED-підсвітка, яка вмикається під час натискання на клавішу пуску. Можливість плавно регулювати оберти від 0 до 750 об/хв, за допомогою сили натискання на кнопку вмикання. Шурупокрут обладнаний швидкозатискним патроном під свердла діаметром від 0.8 до 10 мм. Регулятор моменту обертання затяжки на 18 положень дає змогу працювати точно та якісно, без зламу та зрив шліц на капелюшці + додатковий режим свердління. Функцію реверсу виконує наскрізна кнопка на корпусі інструмента, для зміни напрямку обертання патрона. Корпус шурупокрут зроблений із міцного пластику, на ручці є гумові накладки, що гасять вібрацію інструмента під час роботи.
Особливості:
Компактні розміри.
Невелика вага.
Літій-йонний акумулятор.
Прогумована ручка.
Самозатискний патрон.
Функція реверсу.
Плавне регулювання обертів.
LED-підсвітка.
Літій-йонний акумуляторний шурупокрут торгової марки Vorskla ПМЗ 12/2LI чудовий інструмент, за доступною ціною.
Технічні характеристики акумуляторний шурупокрут Vorskla ПМЗ 12/2 S-Li
|
Напруга |
12 В |
|
Ємність акумулятора |
1,5 А/год |
|
Тип акумулятора |
Li-Ion |
|
Час заряджання |
1 час |
|
Кількість швидкостей |
1 |
|
Кількість акумуляторів |
2 |
Комплект постачання Vorskla ПМЗ 12/2 S-Li
набір свердел, шурупокрут набір біт, акумулятор — 2 шт., інструкція, ключ, молоток, рулетка, розвідний ключ, ніж, пластиковий кейс, сплоскогубці, викрутки — 2 шт., зарядний пристрій, набір головок, корник, фум-стрічка.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 15 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |