







1 755 ₴
Електричний лобзик Procraft ST1150 new — інструмент високої продуктивності, створений для точних і ефективних різань. З його потужністю 750 Вт і змінними обертами від 0 до 3000 об./хв, він легко справляється з різанням дерева, металу та алюмінію. Незалежно від матеріалу, максимальна глибина різання досягає потужних 110 мм для дерева, 10 мм для металу та 15 мм для алюмінію.
Ергономічний дизайн і вага всього 2,3 кг роблять використання лобзика зручним і легким. Клас лазера 2 забезпечує точність і контроль, а вбудовані рівні звукового тиску та потужності гарантують безпеку та комфорт у роботі. З категорією захисту II та рівнем вібрації 9.284 м/с2, лобзик Procraft ST1150 new стане вашим надійним помічником.
До комплекту входять пилки, паралельний упор, щітки, перехідник під пилосос і докладне керівництво з експлуатації. Обладнаний усім необхідним, цей лобзик ідеально підходить для професійних майстрів і шанувальників домашніх майстер-класів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 15 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 110 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |