


1 545 ₴
Кутова шліфмашина Зенит ЗУШ-125/950 Профі призначена різати та обробляти такі матеріали як: метал, камінь, бетон та інші тверді матеріали. Інструмент оснащений потужним 950 Вт двигуном, що дозволяє набрати швидкість шпинделя до 11000 об/хв. Болгарка передбачена на роботу з 125 мм дисками. Варто так само виділити наявність трипозиційної рукоятки і можливість швидкого доступу до вугільних щіток. Кутова шліфмашина Зенит ЗУШ-125/950 профі має невелику вагу і фіксацію шпинделя, що значно полегшує роботу та обслуговування інструменту.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Ширина шлифования | 125 мм |