








14 388 ₴
| Напруга, В | 220 В / 50 Гц |
| Потужність | 3200 Вт |
| Повітряний потік | - |
| Об'єм ємності | 80 л |
| Довжина повітряного шланга | 3-5 м |
| Переваги товару | Швидке очищення фільтра. Потужний двигун, рівень всмоктування 20кПа. Розетка на 2000 Вт . Функція обдуву. Зручні великі колеса. Функція дренажу. Надійний металевий бак. Місце під акскссуари на корпусі. |
| Довжина мережевого кабелю, м | 3-5 м |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Вага нетто, кг | 25 |
| Комплектація | Зображена на фото |
| Гарантія, міс | 24 |
Модель AL-FA ALVC80L 3200 W - професійний пилосос для сухого та вологого прибирання. Мобільна конструкція, потужність і місткий бак роблять апарат відмінним вибором для прибирання приміщень з середньою і великою площею.
Для кожного виду прибирання використовуються свої фільтри: тканинний фільтр-кошик і фільтр-мішок з паперу - для сухої, губчастий - для вологою. Але апарат можна експлуатувати без фільтр-мішка. Губчастий фільтр і фільтр-мішки купуються окремо. Завдяки мобільного конструкції, бак пилососа просто спорожняється зручним нахилом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Al-Fa |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество моторов (двигателей) | 3 |
| Объем пылесборника | 80 л |
| Потребляемая мощность | 3200 Вт |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип пылесоса | пылесос строительный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 5 м |
| Индикатор замены фильтра | Нет |
| Индикатор заполнения пылесборника | Нет |
| Материал бака | Металл |
| Розетка для подключения электроинструментов | Да |
| Функция плавного старта | Нет |
| Функция самоочистки фильтра | Нет |