
1 144 ₴
Описание
Ударний дриль LEX ID227,призначений для ударного сверління цегли, бетону та каміння, а також не ударне сверління деревини,металу,кераміки та пластмаси. Електроінструмент покритий подвійною ізоляцію, що дає змогу включати його в розетку без заземлення. В дрелі є реверс, також присутній фіксатор максимальних обертів.
Характеристики:
Потужність, ................................1300W
Напруга ......................................230 В
Частота сили струму ..................50 Гц
Швидкість холостого ходу, .........0-3000 об/хв
Кількість ударів, .........................0-48000 уд/хв
Загальна довжина, .....................296 мм
Робочий діаметр патрона, ...........1.5-13 мм
Діаметр сверління Бетон, ............16 мм
Діаметр сверління Сталь, ............13 мм
Діаметр сверління Деревина ........30 мм
Різьба шпинделя, ........................1/2
Вага, ...........................................2.1 кг
Клас безпеки, ..............................2
Комплектація:
- дриль ударна
- ключ до патрона
- чемодан
- щітки
- глибиномір
- інструкція
- ручка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEX |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 48000 уд/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Ключевой |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |